Lof ArticlesSlideShow Module

А ти готовий до мотосезону?

Motorush Services пропонує спеціальні ціни на об'ємні та довготривалі роботи у міжсезоння.Наприклад: капітальний ремонт двигуна, перефарбування, поглиблена діагностика та ремонт електрики, тюнінг, тощо... Знижки: 25% на роботи, 10% на запчастини та 50% на мотоевакуатор для учасників цієї акції. Для участі в акції необхідно звернутися до адміністратора нашого сервісу до 30 вересня 2014 включно, для узгодження дати та об'єму робіт, а також оплати завдатку.

Статті про ремонт мототехніки

 Ми починаємо нову серію статей про виконані нами ремонти мототехніки  

Зимове зберігання мототехніки

Motorush пропонує послуги зимового зберігання мототехніки. Розцінки(ціна вказана за один місяць): скутер 50-150сс - 150 грн.стріт, спорт, максі-скутер - 200 грн.спорт-турист, чоппер - 250 грн. Мінімальний термін зберігання - 3 місяці. За додаткову оплату здійснюємо консервацію та розконсервацію мототехніки  

Увага! MotoRush переїхав.

  З 15 серпня MotoRush Services працює за новою адресою: вул. Володимира Великого, 2, GPS координати 49.81057 24.01547. Будемо раді бачити нових та старих клієнтів за цією адресою. Карту місцерозташування можна побачити у розділі контакти.      

APC: Helmet with AIRBAG

  Іспанська компанія APC Systems представила свою інноваційну розробку - мотоциклетний шолом з вбудованою подушкою безпеки і інтелектуальним блоком управління: подушка спрацьовує ТІЛЬКИ в разі зіткнення мотоцикла з перешкодою!

 • А ти готовий до мотосезону?

  Субота, 05 липня 2014, 12:03
 • Статті про ремонт мототехніки

  Понеділок, 17 лютого 2014, 10:49
 • Зимове зберігання мототехніки

  Понеділок, 22 липня 2013, 06:48
 • Увага! MotoRush переїхав.

  Субота, 04 червня 2016, 13:38
 • APC: Helmet with AIRBAG

  Четвер, 14 червня 2012, 08:13

Магазин і каталоги

Тут ви маєте можливість замовити наші товари

 

Читати далі...

Наші послуги

Перелік сервісів та послуг, які надає наша компанія

 

Читати далі...

Наш Motorush

Все про нас і наших друзів, наші зустрічі і наші заходи

 

Читати далі...

Motorush Services

Мотосервіс Motorush - це приватна мотомайстерня, яка гарантує якісне обслуговування та прийнятні ціни. Наші клієнти, якщо є необхідність, не хвилюючись залишають мотоцикл в мотосервісі, де гарантується його збереження.

Фахівці нашого мотосервісу повернуть вашому мотоциклу надійність і безпеку на дорогах. За допомогою наявного в мотосервісі Motorush обладнання, майстри зроблять точну діагностику технічних несправностей.

Ми готові надати повний спектр послуг з моторемонту: діагностика, регулювання, відновлення після аварії, підготовка Вашого мотоциклу до сезону, встановлення захисних систем. У відділі запчастин Motorush Sevices ви зможете придбати за низькими цінами витратні матеріали для мотоциклів: привідні ланцюги та ремені; гальмівні колодки і диски; армовані шланги, акумуляторні батареї, свічки запалювання, повітряні і масляні фільтри, шини, будь-які технічні рідини і багато іншого.

Приймаємо замовлення на товари з каталогу Louis

 

Випадковий товар з магазину

100,00 UAH за шт. Штани (сині)

Статистика та соц.мережі

 

 

joomla stats