Каталоги

 

Ви маєте можливість замовити через нас доставку будь-якого товару з наступного списку каталогів:

 

 

 

Що ж таке замовлення з каталогів?

Візьмемо для прикладу каталог LOUIS. Об'ємом близько 1000 сторінок, він містить приблизно 18 000 найменувань товарів для мотоциклів і їх власників. В Льюісі можна знайти практично все: від брелоків і наклейок до інструментів та спеціального обладнання для мотосервісів, у тому числі величезний вибір мотоодягу, дитячої та жіночої екіпіровки, витратні матеріали, афтермаркет-компоненти для тюнінгу і різні аксесуари для будь-яких типів мотоциклів. 

 

Я вже хочу! А як замовити?

 

Ви заходите на сайт Louis, вивчаєте запропонований каталог (досить зручна флеш-версія каталогу), вибираєте бажаний  лот і копіюєте каталожний код (враховуючі розмір, колір та інше, тому що через ці відмінності код може відрізнятися). Після цього у формі нижче вказуєте назву товару, код, кількість лотів, додаєте свій мобільний телефон і відправляєте замовлення на опрацювання нашому менеджеру. З Вами зв'яжуться у найкоротший час.

 

 
 

 

Мінімальна вартість замовлення 25 євро. На акційні позиції націнка 25% від ціни каталогу. 

Вартість вираховується з ціни вказаної в каталогу по комерційному курсу. Якщо вас цікавить будь-який товар з цих каталогів, то одразу пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Випадковий товар з магазину

100,00 UAH за шт. Штани (сині)

Статистика та соц.мережі

 

 

joomla stats